Nasi dostawcy

Kupując w sklepach wielkopowierzchniowych lub dyskontach zdarza się że produkt który kupimy nie spełnia naszych oczekiwań. O ile łatwo jest zweryfikować aspekt wizualny to walory smakowe są loterią. Frugola poprzez lata nauki i doświadczeń zdobyła umiejętności i kontakty które owocują zdobywaniem najlepszych produktów.

Niżej poznasz część naszych zaufanych dostawców.

Zbigniew Hojnacki

Dostawca gruszek, moreli i truskawek z okolic Mszczonowa

Marcin Dobrowolski

Dostawca jabłek z okolic Grójca

Kazimierz Kazimierski

Dostawca jabłek i gruszek z okolic Grójca

Targban

Dostawca bananów

Greenpolska

Dostawca importowanych owoców sezonowych

Już niemal 100 % owoców i warzyw, które są uprawiane w Polsce, kupujemy tylko od naszych rodzimych producentów. W końcu nasze jabłka grójeckie nie mają sobie równych ;). Lokalność nie jest dla nas modą. Lokalność wynika z naszych wartości, sposobów działania oraz pochodzenia. Nasza współpraca z dostawcami opiera się na budowaniu długofalowych relacji biznesowych. Zarówno z dużymi sadownikami i grupami producentów jak i małymi rodzinnymi sadownikami.

Jesteś rolnikiem i chcesz dostarczać swoje zdrowe produkty pracownikom polskich biurowców? Wypełnij nasz formularz zgłoszeniowy. Jesteśmy elastyczni - współpracujemy z podmiotami poprzez faktury vat jak i faktury rr. Nie masz floty aby dostarczyć produkty do naszych magazynów? To nie problem, przyślemy swoich pracowników.

Dzięki krótkim drogom transportu  produkty są świeże, a do atmosfery przenika mniej zanieczyszczeń .Oczywiście nadal restrykcyjnie pilnujemy i kontrolujemy jakość zamawianych produktów. Wierzymy, że  to co robimy jest słuszne i ma to sens nie tylko dla nas i naszych klientów, ale i dla polskiej gospodarki.