Szybkie odpowiedzi

Category: all

Korzyści z dostaw owoców dla pracowników jest mnóstwo. Zmotywują pracowników, poprawią samopoczucie, a przede wszystkim wpłyną korzystnie na ich zdrowie i poprawią odporność. Dzięki takiemu benefitowi poprawisz wizerunek swojej firmy na rynku pracy i zyskasz lojalność pracowników.

Category: all

Tak, oczywiście. Skrzynki, które oferujemy są najbardziej popularne wśród naszych klientów lecz możemy także skomponować boxy indywidualne przygotowane pod Państwa preferencje.

Category: all

Tak, jak najbardziej. Zamówienia mogą być dostarczone do różnych lokalizacji na terenie Polski.

Categories: all, front

Oczywiście, próbna skrzynka za darmo, próbna dzień a może próbny miesiąc? Napisz do nas lub wypełnij formularz TU.

Category: all

Tak. Realizujemy każde indywidualne jednorazowe zamówienia.

Wystarczy:
– napisać do nas e-maila na adres: biuro@frugola.pl,
– skontaktować się z nami telefonicznie 516 801 918,
Lub skorzystać z formularza dostępnego TU.

Category: all

Nie, nie potrzeba angażować pracowników, ponieważ nasz dostawca dostarczy owoce prosto do firmowej kuchni lub na stołówkę tak, aby każdy pracownik miał dostęp i mógł się poczęstować.

Category: all

Nie, dostawy mogą być codziennie, 1, 2 lub 3 razy w tygodniu. Często zdarza się, że firmy wprowadzają w tygodniu ”fruits day”, ”owocowe poniedziałki” czy „bananowe środy” także częstotliwość zamówień jest ustalana indywidualnie według Państwa potrzeb.

Category: all

Dostawa jest wliczona w cenę zakupu owoców.

Categories: all, front

Na szczegółowe zapytania o wycenę odpowiadamy drogą mailową, ponieważ każda oferta jest indywidualnie przygotowywana. Prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego w sekcji kontakt lub o bezpośredni kontakt z nami poprzez e-maila na adres: biuro@frugola.pl.

Informację jakich potrzebujemy to:
– Orientacyjna liczba pracowników,
– Liczba lokalizacji,
– Ile razy w tygodniu będą realizowane dostawy.

Category: all

– Należy napisać do nas e-maila na adres: biuro@frugola.pl,
– Skontaktować się z nami telefonicznie 516 801 918,
Lub skorzystać z formularza dostępnego TU.

Category: all

Według Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) powinniśmy codziennie spożywać co najmniej 400 g owoców i warzyw podzielonych na minimum 5 porcji, jednakże w dzisiejszych czasach gdy jesteśmy otoczeni produktami z dużą ilością chemii oraz wysoce przetworzonymi zapominamy o tym. Frugola dostarczy jedną z zalecanych porcji dziennie a dzięki owocom pracownicy zapewnią sobie pakiet energii i witamin co przyczyni się do poprawy stanu zdrowia. Owoce będą doskonałą alternatywą dla słodkich przekąsek i dań typu fast-food i można je spożywać bez obawy o dodatkowe kilogramy .

Category: all

Faktury wystawiane są ostatniego dnia miesiąca w którym były realizowane dostawy lub w ciągu 7 dni dla dostawy jednorazowej Płatności należy dokonać za pomocą przelewu bankowego w ciągu 14 dni od otrzymaniu faktury lub innego umówionego terminu.

Categories: all, front

Możesz sprawdzić posty w mediach TU, TU i TU. Możesz też zapytać na Instagramie/Facebooku/Linkedinie – na pewno ktoś udzieli opinii. Po wyczerpaniu tych opcji sprawdź nas osobiście – próbna skrzynka za darmo, próbny dzień lub próbny miesiąc w dobrej cenie.

Category: all

Wkładamy wiele zaangażowania w zakup owoców najlepszej jakości i w najlepszych odmianach. Doskonale znamy się na owocach i wiemy co o danej porze roku jest najsmaczniejsze. Dokładnie sprawdzamy każdą partię i osobiście próbujemy owoców przed zakupem. Owoce są podwójnie selekcjonowane najpierw u naszego dostawcy później u nas podczas ręcznego pakowania do skrzynek.

Aby zapewnić najwyższą jakość wykorzystujemy kontakty i doświadczenia zdobyte przez lata pracy.

Categories: all, front

Dostawy realizowane są w godzinach porannych (6 – 12) lub według indywidualnych ustaleń.

Zadaj nam pytanie: biuro@frugola.pl