Jakie są zalety naszych produktów?

Posted on

Według Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) powinniśmy codziennie spożywać co najmniej 400 g owoców i warzyw podzielonych na minimum 5 porcji, jednakże w dzisiejszych czasach gdy jesteśmy otoczeni produktami z dużą ilością chemii oraz wysoce przetworzonymi zapominamy o tym. Frugola dostarczy jedną z zalecanych porcji dziennie a dzięki owocom pracownicy zapewnią sobie pakiet energii i witamin […]

Ile to kosztuje?

Posted on

Na szczegółowe zapytania o wycenę odpowiadamy drogą mailową, ponieważ każda oferta jest indywidualnie przygotowywana. Prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego w sekcji kontakt lub o bezpośredni kontakt z nami poprzez e-maila na adres: biuro@frugola.pl. Informację jakich potrzebujemy to: – Orientacyjna liczba pracowników, – Liczba lokalizacji, – Ile razy w tygodniu będą realizowane dostawy.

W jaki sposób Frugola gwarantuje jakość owoców?

Posted on

Wkładamy wiele zaangażowania w zakup owoców najlepszej jakości i w najlepszych odmianach. Doskonale znamy się na owocach i wiemy co o danej porze roku jest najsmaczniejsze. Dokładnie sprawdzamy każdą partię i osobiście próbujemy owoców przed zakupem. Owoce są podwójnie selekcjonowane najpierw u naszego dostawcy później u nas podczas ręcznego pakowania do skrzynek. Aby zapewnić najwyższą […]

Jak mogę zamówić owoce?

Posted on

– Należy napisać do nas e-maila na adres: biuro@frugola.pl, – Skontaktować się z nami telefonicznie 516 801 918, Lub skorzystać z formularza dostępnego TU.

Czy muszę zamawiać owoce na cały tydzień?

Posted on

Nie, dostawy mogą być codziennie, 1, 2 lub 3 razy w tygodniu. Często zdarza się, że firmy wprowadzają w tygodniu ”fruits day”, ”owocowe poniedziałki” czy „bananowe środy” także częstotliwość zamówień jest ustalana indywidualnie według Państwa potrzeb.

Co zyskam zapewniając owoce dla pracowników?

Posted on

Korzyści z dostaw owoców dla pracowników jest mnóstwo. Zmotywują pracowników, poprawią samopoczucie, a przede wszystkim wpłyną korzystnie na ich zdrowie i poprawią odporność. Dzięki takiemu benefitowi poprawisz wizerunek swojej firmy na rynku pracy i zyskasz lojalność pracowników.